• Nie ma interesującej oferty?
    Zostaw CV!
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Agencję Pracy Kaja z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r.,poz.922)”.Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
  • 475. FRANCJA (okolice Boreaux) - Drwal/Pilarz
  • Agencja pracy "Kaja" nr rej, 391 zatrudni 4 osoby na stanowisko:

    Drwala/Pilarz

    Miejsce pracy: Francja, okolice Boreaux

    Firma eksploatuje głównie twarde gatunki drewna tj. dąb, grab, jesion, akacja, kasztan zarówno do celów drzewnych,
    jak i przemysłowych (drewno opałowe, kłody na słupy, drewno dla lokalnych tartaków oraz dębowe podkłady kolejowe)
    wykonuje prace leśne w tym ręczne ścinanie, zrywkę i rozdrabnianie, Do dyspozycji jest sprzęt zrywkowy: 8 kołowy forwarder leśny.

    Zakres obowiązków:
    * praca w lesie przy wycince drzew z użyciem piły łańcuchowej
    * praca przy pomocy kombajnu do produkcji drewna
    * cięcie pni drzew na mniejsze kawałki (opał)
    * prace porządkowe

    Wymagania:
    * uprawnienia Pilarz- drwal
    * doświadczenie w pracy na stanowisku Pilarz - drwal minimum 2 lata
    * aktualne podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce na 30 dni przed wyjazdem
    * mile widziane prawo jazdy kat. B
    * mile widziana znajomość j. francuskiego

    Oferujemy:
    * Polską umowę o pracę, składki ZUS opłacone od średniej krajowej
    * 1700 euro netto miesięcznie (na rękę), przy 39h/tygodniowo
    * możliwość nadgodzin dodatkowo płatnych
    * zwrot kosztów dojazdu do Francji (do wysokości biletu autobusowego)
    * bezpłatne zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych z dostępem do internetu

    Osoby zainteresowany prosimy o wysyłanie CV na adres mailowy rekrutacja.apkaja@gmail.com z dopiskiem "475. FRANCJA - Drwal/Pilarz "
    kontakt telefoniczny 12 433 74 10
  • Wyślij swoje CV

    Załącznik:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Agencję Pracy Kaja z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r.,poz.922)”.Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.